KONST / Litografier / Grafiskt blad 14806316
nr 1480 6316
Erik Hjorth
(f. 1990), Sverige
Grafiskt blad, "Röda Sten". Signerad, numrerad 9/50. Bladets mått: 57x41 cm, yttermått inklusive ram: 75x58 cm
Erik Hjorth, svensk bildkonstnär född 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:09:44
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)